Yeni Ürün
Çift Askılı Elbise

En Uygun ev En Şık Elbise Modelleri

Her sezon ve günün en kurtarıcı tek parça ürünüdür elbiseler. Tarzına uygun modelleri  ayakkabı ve çanta ile kombinleyip günlük hayat veya özel davet vb. yerlerde kullanabilirsiniz.

Her yıl yaz ve kış koleksiyonlarında firmaların ürettiği mini elbise, uzun elbise, abiye elbise modelleri, kot elbise gibi kurtarıcı ve özgün modeller çıkmaktadır. Aynı şekilde her bayanın dolabında muhakkak bu parçalardan kesin olmasıdır. Günlük iş hayatımızda hem şık hem rahat olmak isteyen bayanların çok kullandığı, ayrıca spor elbise modelleri ile aksam yürüyüşleri ve benzeri faaliyetlerde tercih edilen modeller en çok tercih edilenlerdir.

Abiye elbise modelleri hepimizin özel günlerinde tercih ettiği ürünlerdir. Gece yemeği, Gala, Düğün ve Organizasyonlarda şıklık yarışına giren bayanlar abiye elbise modellerine önem vermektedir.

Yazlık Elbiseler

Yazları en sıcak aylarda tril tril kumaşlardan oluşan rengarenk sprotif tarza elbise modelleri bayanların tercih ettiği ve dolabında olmazsa olmazlardır. Bir sneakers ayakkabı ile en çok kombinlenen spor tarzda elbise modelleri, bazen şık bir terlikle kullanılarak plajlarda bile tercih edilmektedir. Yaz aylarının vazgeçilmezi çiçekli desenler elbiseler ve beyaz renk elbiseler bu zamanlarda en şık ve rahat tutan modeller olarak öne çıkıyor. Dikkat çekici canlı renkler ve neon renkler ile yazın her aylarında şık ve rahat olabilirsiniz.

Ofis Şıklığı

Güçlü ve şık kadınların iş dünyasında kullanabilecekleri farklı tasarım elbiseler kendine önem verenlerin ihtiyaçlarını karşılıyor. İş hayatında şık görünmek isteyen ve rahatından ödün vermeyen bayanların rahat kesim elbise modelleri tercih ettiği görülüyor. Balon kollu diz altı ve mini elbiseler hem rahatlığı, şıklığı ve gündelik hayatada uygun olduğundan tercihlerde ilk sırada yer alıyor. Genelde sadece modellerin tercih edildiği ve siyah renk ağırlıklı elbiseler birinci sırayı almakta. Biraz daha iddali bayanlar mini elbise tercihleri yaptığınıda görmekteyiz.

Tesettür Elbise Modelleri

Tesettürlü bayanlarımızın kullandığı elbise modellerinde uzun ve daha rahat kesimler ile markaların modeller sunduğunu görmekteyiz. Desenli modellerin çok tercih edildiği elbiselerde özellikle bol olmaları ayrı bir rahatlık sunmaktadır.  Yazın sıcak aylarında en kurtarıcı parçalardır. Şifon ve Saten bu modellerde en çok kullanılan kumaşlardır. Yazlık ve Kışlık tesettür elbise modellerimiz sitemizde bulabilir ve en uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Hem Uygun Hem Kaliteli

Ecoomoda.com sitemizde en güncel elbise modellerine en uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ile kredi kartı kullanmayan müşterilerimiz rahatlıkla sipariş verebilirler. Her sezon yenilenen kampanyalarımız takip ederek te daha fazla indirimlerden yararlanabilirsiniz.

 

Filtre